Партнери  
  УКР  ENЕлітна нерухомість у м. Хмельницький. Оренда та купівля торгівельних приміщень у центрі міста. Продаж 1-, 2-, 3-х кімнатних квартир вільного планування та пентхаузів у житловому комплексі «Пектораль».


Відпочинок

Жити, працювати та відпочивати в комплексі Пектораль легко, весело та престижно. Комфортний та якісний відпочинок дорослим мешканцям та відвідувачам комплексу забезпечать вишукані заклади, що знаходяться на комерційних поверхах від першого до п’ятого поверху,  української та європейської кухні, більярдна зала, салони краси і перукарні. Кращі майстри кулінарного мистецтва з дня у день будуть вражати відвідувачів ресторанів та кафе своїми шедеврами.

В разі небхідності проведення конференції до ваших послуг конференц зал.
Амбулаторія сімейної медицини з практикуючим професійним лікарем та медсестрою забезпечить цілодобове надання діагностичних, лікувальних та фармацевтичних послуг.

До послуг прихильників активного відпочинку на першому поверсі  комплексу працює, спортивно–оздоровчий комплекс, тренажерна зала та басейн. Якість і надійність оснащення тренажерної зали, фітнес–центру, басейну, соляріїв, саун та масажних кабінетів відповідає європейським стандартам. Для наймолодших мешканців та відвідувачів комплексу Пектораль створена дитяча ігрова кімната, де діти будуть перебувати під постійним наглядом кваліфікованих працівників.

Комплекс Пектораль – багатофункціональний комплекс для динамічних людей, що цінують свій час та надають перевагу комфорту і затишку в усіх аспектах свого життя!