Партнери  
  УКР  ENЕлітна нерухомість у м. Хмельницький. Оренда та купівля торгівельних приміщень у центрі міста. Продаж 1-, 2-, 3-х кімнатних квартир вільного планування та пентхаузів у житловому комплексі «Пектораль».


Каркас будинку

Сучасний, багатоповерховий, багатофункціональний комплекс Пектораль відповідає сучасним тенденціям будівництва і поєднує житлові і комерційні площі. Універсальність монолітно - каркасної системи, дозволяють в одній будівлі об'єднувати житло, приміщення побутового обслуговування, паркінги, спортивно-оздоровчі комплекси, тощо.

Вибір конструкторами-архітекторами монолітно-каркасної системи будівництва комплексу Пектораль дає можливість реалізувати будь-який задум що до можливості об'єднувати в будь-які конструктивні композиції і створювати різні варіанти архітектурних рішень, можливості вільного планування житлових та офісних приміщень.

Несучий каркас будівлі комплексу Пектораль – монолітний залізобетон. Основними несучими вертикальними конструкціями є монолітні залізобетонні колони та діафрагми жорсткості.
Перекриття монолітні, залізобетонні і мають товщину 300 мм, спираються на колони та вертикальні діафрагми. Внутрішні сходи - монолітні залізобетонні .