Партнери  
  УКР  ENЕлітна нерухомість у м. Хмельницький. Оренда та купівля торгівельних приміщень у центрі міста. Продаж 1-, 2-, 3-х кімнатних квартир вільного планування та пентхаузів у житловому комплексі «Пектораль».


Інженерія

Інженерні системи комплексу Пектораль представлені сучасною автономною системою опалення, газовими котлами, безпечними для навколишнього середовища. Безперебійне енергозабезпечення забезпечуватимуть встановленні генератори, потужність яких відповідає повному навантаженню мережі комплексу.

Цілодобове водопостачання, забезпечується потужними насосами підкачки та ємкістю із запасом води. Питна вода із артезіанської свердловини подається по окремому трубопроводу і проходить додаткове очищення. Спринклерна система пожежогасіння змонтована в підземному паркінгу.

В комплексі встановлені безшумні високошвидкісні ліфти світового лідера в галузі виробництва ліфтів. Панорамні вікна дозволяють максимально використовувати природну вентиляцію.

Також в комплексі функціонуватиме система домофон. Оптико–волоконна система забезпечить цілодобовий швидкісний Інтернет та ip-телефонію, автономне супутникове телебачення у кожне помешкання чи офіс.