Партнери  
  УКР  ENЕлітна нерухомість у м. Хмельницький. Оренда та купівля торгівельних приміщень у центрі міста. Продаж 1-, 2-, 3-х кімнатних квартир вільного планування та пентхаузів у житловому комплексі «Пектораль».


Місце розташування

Центр міста Хмельницького – діловий район, серце, що відбиває ритм сучасного життя, пришвидшує плинність часу. Тут можна провести ділову зустріч, романтичнее побачення, пройтись по магазинам у пошуках будь-чого, або просто прогулятися в парку з якого відкривається чудовий пейзаж на плесево води ріки Південний Буг.

В останні роки центр міста змінюється, відбудовується та стрімко зростає в гору. Зникають старі непривітні будівлі. На їх місці будуються нові – сучасні, просторі, комфортабельні будинки ХХІ століття. Саме таким і буде створено багатофунціональний житловий комплекс «Пектораль».

Тут кожен може знайти щось для себе – частинку минулого, обрій майбутнього, завмерлий момент сьогодення. Відчуття спокою та азарту, домашнього затишку та кар’єрного успіху! Саме тому, обираючи місце для будівельного проекту Пектораль ми обрали перетин центральних вулиць міста, дух та колорит яких визначив архітектурне та функціональне наповнення комплексу.